NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ REFERANS BELGESİ TANITIM TOPLANTISI YAPILDI / 29 TEMMUZ 2017 ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

18 OCAK 2018, PERŞEMBE   

19

REFERANS BELGESİ TANITIM TOPLANTISI YAPILDI / 29 TEMMUZ 2017

    Yayına Giriş Tarihi: 31.07.2017   Güncellenme Zamanı: 31.07.2017 10:51:37  Yayınlayan Birim: ANTALYA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 31.07.2017 10:39:02

Odamız tarafından; şube başkanları, şube sekreterleri ve şube ilgili personeline yönelik “Referans Belgesi Tanıtım Toplantısı”, Oda Genel Merkezinde, 29 Temmuz 2017 tarihinde düzenlendi. Şubemizden Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Balcı ve İbrahim Koç katıldı.


REFERANS BELGESİ TANITIM TOPLANTISI YAPILDI / 29 TEMMUZ 2017
 
Odamız tarafından; Şube Başkanları, Şube Sekreterleri ve Şube ilgili personeline yönelik "Referans Belgesi Tanıtım Toplantısı", Oda Genel Merkezinde, 29 Temmuz 2017 tarihinde düzenlendi. Şubemizden Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Balcı ve İbrahim Koç katıldı.

İMO Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Gökçe`nin açılışıyla başlayan toplantıda katılımcılara referans belgesi hakkında detaylı bilgi verildi. Cemal Gökçe`nin yaptığı Referans Belgesi tanıtım sunumunun ardından katılımcıların soruları cevaplandırıldı. Şube Başkanları, Şube Sekreterleri ve Şube ilgili personelinin Referans Belgesi uygulamasının hayata geçirilmesiyle ilgili soruları, görüş ve önerilerine, Referans Belgesi Kurulu üyeleri tarafından açıklık getirildi.

Toplantıda ayrıca, İMO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Cem Oğuz tarafından, Oda mali durumu ve şubelerin görevlerine ilişkin bilgilendirme sunumu yapıldı. Meslek İçi Eğitim Kurulu Başkanı Nusret Suna ise, Odamız ve şubelerimiz tarafından düzenlenen meslek içi eğitimler hakkında bilgi verdi.

Toplantıya, İMO Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Gökçe, 2. Başkanı Şükrü Erdem, Sekreter Üyesi Hüseyin Kaya, Sayman Üyesi Cem Oğuz, Yönetim Kurulu Üyeleri Cemal Akça ve Necati Atıcı, Genel Sekreter Fikret Kemal Yıldırım ile Referans Belgesi Kurulu üyeleri, şube başkanları, şube sekreterleri ve şube ilgili personelinden 70 kişi katıldı.


Okunma Sayısı: 38

Antalya Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır