NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ 7. İNŞAAT YÖNETİMİ KONGRESİ SAMSUN`DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

23 TEMMUZ 2018, PAZARTESİ   

13

7. İNŞAAT YÖNETİMİ KONGRESİ SAMSUN`DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

    Yayına Giriş Tarihi: 09.10.2017 00:00   Güncellenme Zamanı: 10.10.2017 14:24:24  Yayınlayan Birim: ANTALYA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 10.10.2017 14:19:44

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası adına Antalya ve Samsun Şubeleri olarak düzenlediğimiz `7. İnşaat Yönetimi Kongresi` 6-7 Ekim 2017 tarihlerinde, Samsun`da gerçekleştirildi.


7. İNŞAAT YÖNETİMİ KONGRESİ SAMSUN`DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası adına Antalya ve Samsun Şubeleri olarak düzenlediğimiz "7. İnşaat Yönetimi Kongresi" 6-7 Ekim 2017 tarihlerinde, Samsun`da yapıldı. Kongre, İMO Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Gökçe, Antalya Şube Başkanı Mustafa Balcı ve Samsun Şube Başkanı Cevat Öncü`nün konuşmalarıyla başladı. Toplantıya; İMO Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Gökçe, 2. Başkanı Şükrü Erdem, Sayman Üyesi Cem Oğuz, Yönetim Kurulu Üyeleri Cihat Mazmanoğlu ve Necati Atıcı, Genel Sekreter Yardımcısı Bahaettin Sarı, Adana Şube Başkanı H. Çağdaş Kaya, Yönetim Kurulu Üyesi Berdan Dinçyürek, Ankara Şube Başkanı Selim Tulumtaş, Bursa Şube Yönetim Kurulu Üyesi Müjgan Elmas, Eskişehir Şube Sekreter Üyesi Berrin Çiftçi, İstanbul Şube Başkanı Nusret Suna, Manisa Şube Başkanı Cemil Kora, Sakarya Şube Başkanı Hüsnü Gürpınar, Sekreter Üyesi Semih Uçar, Samsun Şube Başkanı Cevat Öncü, Sekreter Üyesi Hüseyin Talak, Sayman Üyesi Zeki Bayrak, Y.K. Üyeleri Selim Camadan, Yılmaz Tüfek, Arda Karabulut, Serdar Bektaş, Tekirdağ Şube Başkanı Osman Taşseten, Trabzon Şube Başkanı Mustafa Yaylalı, Sekreter Üyesi Muzaffer Aydın, Y.K. Üyeleri Nurhayat Sürmen, Tuğçe Anılan, Yavuz Usta ve Semih Nehar Nalbantoğlu katıldı.

Kongrede Şubemizi Şube Başkanı Mustafa Balcı, Sekreter Üyesi Ahmet Evci, Sayman Üyesi Mustafa Murat Ayhan, Yönetim Kurulu Üyeleri Faruk Kara, Murat Yılmaz, Halil Can Çivik ve Danışman İbrahim Koç temsil ettiler.

"İnşaat Yönetim Mühendisliğinin" ortaya koyduğu bilgi ve uygulamaları en yeni biçimiyle meslek insanları ve uygulamacılarla buluşturmak, inşaat sektörünün ihtiyacı olan bilgileri farklı boyutlarıyla bir kez daha ortaya koymak, ayrıca, planlama ve uygulama eksikliği nedeniyle karşımıza çıkacak sorunların çözülebilir olduğu gerçeğini gündeme getirmek ve sorunların giderilmesine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen Kongrenin programı şöyle gerçekleşti;


Okunma Sayısı: 44

Antalya Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır