NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ “PROJE YÖNETİMİNDE OKULLARDA ÖĞRETİLMEYEN 50 DERS” SEMİNERİ YAPILDI /02 ŞUBAT 2018 ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

20 ŞUBAT 2019, ÇARŞAMBA   

4

“PROJE YÖNETİMİNDE OKULLARDA ÖĞRETİLMEYEN 50 DERS” SEMİNERİ YAPILDI /02 ŞUBAT 2018

    Yayına Giriş Tarihi: 05.02.2018 00:00   Güncellenme Zamanı: 06.02.2018 08:30:22  Yayınlayan Birim: ANTALYA ŞUBE  
 

“Proje Yönetiminde Okullarda Öğretilmeyen 50 Ders” konulu seminer İnşaat Mühendisi Cem KAFADAR’ın sunumuyla 02 Şubat 2018 tarihinde Şubemiz Atatürk Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

 

"PROJE YÖNETİMİNDE OKULLARDA ÖĞRETİLMEYEN 50 DERS" SEMİNERİ YAPILDI /02 ŞUBAT 2018

 "Proje Yönetiminde Okullarda Öğretilmeyen 50 Ders" konulu seminer İnşaat Mühendisi Cem KAFADAR`ın sunumuyla 02 Şubat 2018 tarihinde Şubemiz Atatürk Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

Seminere Şube Başkanı Mustafa BALCI, Sayman Üye Mustafa Murat AYHAN, yönetim kurulu üyelerimiz Hüseyin Faruk KARA, Murat YILMAZ, Kurucu Temsilci İrfan BÖLÜK, önceki dönem Şube başkanları İbrahim KOÇ, Cem OĞUZ ve Durmuş Nar`ın yanı sıra çok sayıda üye katıldı. 

Cem Kafadar sunumunu "Proje yönetimi basittir, zor olan onu basitleştirmektir." sözleriyle özetledi. Kafadar seminerde:  proje yönetiminde zaman, maliyet ve kalite; maliyet yönetimi; planlama ve iş programı; taşeron yönetimi; satınalma yönetimi; şantiye organizasyonu; şantiyede zaman yönetimi; bir proje müdüründe olması gerekenler; şantiyede korku kültürünün getirdikleri, planlama ve sözleşme yönetimi gibi konu başlıklarına değindi; "Ne yapalım da maliyeti düşük tutalım? Maliyeti artırabilecek noktalar neler?" sorularına cevap olabilecek bilgiler verdi.

İlgiyle izlenen seminerin sonunda Şube Başkanımız Mustafa BALCI, katılım ve katkılarından dolayı İnşaat Mühendisi Cem KAFADAR`a teşekkür belgesi takdim etti.


Okunma Sayısı: 115

Antalya Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır