NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ ÜYE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ / 11 NİSAN 2018 ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

23 OCAK 2019, ÇARŞAMBA   

21

ÜYE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ / 11 NİSAN 2018

    Yayına Giriş Tarihi: 12.04.2018 00:00   Güncellenme Zamanı: 12.04.2018 16:41:09  Yayınlayan Birim: ANTALYA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 12.04.2018 14:04:56

16. Dönem Yönetim Kurulu ile tanışma, “Oda’dan Ne Bekliyorum?” konulu serbest kürsü üye toplantısı ve devamında kokteyl etkinliğimiz üyelerimizin geniş katılımıyla gerçekleştirildi.

 

ÜYE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ / 11 NİSAN 2018

16. Dönem Yönetim Kurulu ile tanışma, "Oda`dan Ne Bekliyorum?" konulu serbest kürsü üye toplantısı ve devamında kokteyl etkinliğimiz üyelerimizin geniş katılımıyla gerçekleştirildi.

Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Mustafa BALCI`nın açılışını ve yürütücülüğünü yaptığı gecede, Oda Merkezimizin 46. Dönem Genel Kurulunda Antalya Şube Delegasyonunun çalışmaları hakkında üyelerimizi bilgilendirdi. 16. Dönem Yönetim Kurulu Üyeleri sıra ile söz alarak kendilerini tanıttılar.

Bununla birlikte, mesleğe yeni adım atan genç üyelerimize baret ve rozetleri verildi.

Ayrıca 06 – 30 Mart tarihleri arasında gerçekleştirdiğimiz Sta4CAD Kursumuza katılan üyelerimize katılım belgeleri kurs eğitmenimiz Sayın Coşkun ÖZDEN tarafından verildi. Sta4CAD kurs eğitmenimiz Coşkun ÖZDEN`e de teşekkür belgesi takdim edildi.

Toplantıya katılan üyeler, serbest kürsü bölümünde meslek ve meslektaş sorunları ile ilgili görüş ve düşüncelerini anlattılar, Oda`dan beklentilerini dile getirme fırsatı buldular.

15. Dönem Yönetim Kurulumuzda Yönetim Kurulu Sekreter Üye olarak görev alan Sayın Ahmet EVCİ`ye, vermiş olduğu değerli katkılarından dolayı Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Mustafa BALCI tarafından plaket verildi.

16. Dönem Yönetim Kurulu ile üyelerin buluştuğu toplantı ve kokteyl samimi bir havada, birlik ve beraberlik içinde tamamlandı.

 


Okunma Sayısı: 85

Antalya Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır