NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ genç-İMO TEKNİK GEZİ / 25 NİSAN 2018 ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

19 MART 2019, SALI   

34

genç-İMO TEKNİK GEZİ / 25 NİSAN 2018

    Yayına Giriş Tarihi: 26.04.2018 00:00   Güncellenme Zamanı: 26.04.2018 18:21:48  Yayınlayan Birim: ANTALYA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 26.04.2018 17:56:53

25.04.2018 Çarşamba günü genç-İMO üyesi öğrenci arkadaşlarımızla birlikte Santral Mahallesi Kentsel Dönüşüm Sahasına ve Antalya Organize Sanayi Bölgesine Teknik Gezi düzenlendi.

25.04.2018 Çarşamba günü genç-İMO üyesi öğrenci arkadaşlarımızla birlikte Santral Mahallesi Kentsel Dönüşüm Sahasına ve Antalya Organize Sanayi Bölgesine Teknik Gezi  düzenlendi.

Santral Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesinde alt yüklenici olan AHK-YLMZHN Ortaklığına ait inşaat alanında, proje ve devam eden imalatlar hakkında bilgiler verildi. Döşenmekte olan demir imalatlarına ve dökülmekte olan betona dair, şantiye şefleri eşliğinde bilgilendirme yapıldı. Saha gezimizin devamında şantiye yemekhanesinde genç-İMO üyelerimizle öğle yemeği yenildi.

Gezimizin ikinci bölümünde ise aynı zamanda meslektaşımız da olan Sayın Osman Doğan`ın Yönetim Kurulu Başkanlığını yaptığı, Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Delta Küvet firması ziyaret edildi. Fabrika gezisinde küvetlerin işlenmesi, boyanması ve duşakabin imalatları konularında uygulamalı örneklerle genç-İMO üyesi öğrenci arkadaşlarımız bilgilendirildi. Firma yetkililerinin gerçekleştirdiği çekiliş ile genç-İMO üyesi öğrenci arkadaşımız Berat Timur TÜMEN, Delta Matrix – 6mm temperli duşakabin kazandı.

AHK-YLMZHN Ortaklığı yetkilisi Sayın Ertuğrul Yılmazhan ve Delta Küvet Yapı Malz. Proje Taah. Tur. San. Tic. Ltd. Şti Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Osman Doğan`a nazik misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.


Okunma Sayısı: 56

Antalya Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır