NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ “ÇİFT KANATLA GELECEĞİ İNŞA ETMEK” KONULU KONFERANS GERÇEKLEŞTİRİLDİ / 27 ŞUBAT 2019 ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

21 MAYIS 2019, SALI   

22

“ÇİFT KANATLA GELECEĞİ İNŞA ETMEK” KONULU KONFERANS GERÇEKLEŞTİRİLDİ / 27 ŞUBAT 2019

    Yayına Giriş Tarihi: 28.02.2019 00:00   Güncellenme Zamanı: 01.03.2019 08:47:10  Yayınlayan Birim: ANTALYA ŞUBE  
 

Çift Kanatla Geleceği İnşa Etmek” Konferansımız ANSİAD Girişimcilik Komitesi Başkanı Sayın Işık YARGIN’ın sunumuyla 27 Şubat 2019 Çarşamba günü saat:17.00’da Şube binamızda gerçekleştirildi.

 

"ÇİFT KANATLA GELECEĞİ İNŞA ETMEK" KONULU KONFERANS GERÇEKLEŞTİRİLDİ / 27 ŞUBAT 2019

Çift Kanatla Geleceği İnşa Etmek" Konferansımız ANSİAD Girişimcilik Komitesi Başkanı Sayın Işık YARGIN`ın sunumuyla 27 Şubat 2019 Çarşamba günü saat:17.00`da Şube binamızda gerçekleştirildi.

Konferansa Şube Başkanı Mustafa BALCI, Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi İsmail Selçuk YILMAZ, yönetim kurulu üyeleri Umut TURAN, Hüseyin Faruk KARA, Murat YILMAZ, Volkan KILIÇARSLAN, Şubemiz Kadın Komisyonu üyeleri ve ANSİAD yönetim kurulu üyesi Akay Akın AKINCI ile üyelerimiz katıldı.

Konferansın açılış konuşmasını Şubemiz Yönetim Kurulu Üyesi ve Kadın Komisyonu Başkanı Füsun Çevik KARAMAN yaptı.

KARAMAN konuşmasında: " ... Kadın erkek omuz omuza, hayatın her alanında birlikte hareket ettiğimiz gerçeğiyle; kadının, kadın olması, anne olması, yaren olması dışında kadının ekonomik alanlarda da güçlü olması gerekiyor. Kadının ekonomideki katkısı demek, Mühendislikten Turizme, Tarımdan Sanayiye her alanda yer alması demektir.

...

Türkiye`nin ekonomik açıdan güçlenmesinin en önemli bileşenleri; içimizdeki mühendisleri ortaya çıkarmak kadınların bu alanda daha fazla yer almasını sağlamak ve geleceğimize yatırım yapmaktır." Dedi.

Şube Başkanımız Mustafa BALCI, Konferansın sonunda katılım ve katkılarından dolayı Işık YARGIN`a "Teşekkür Belgesi" takdim etti.


Okunma Sayısı: 25

Antalya Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır