NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ BİZ BİZE TÜRKÜLERDE BULUŞTUK / 27 MART 2019 ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

19 TEMMUZ 2019, CUMA   

21

BİZ BİZE TÜRKÜLERDE BULUŞTUK / 27 MART 2019

    Yayına Giriş Tarihi: 29.03.2019 00:00   Güncellenme Zamanı: 29.03.2019 15:29:51  Yayınlayan Birim: ANTALYA ŞUBE  
 

Biz Bize Türküler etkinliğimizin dördüncüsü 27 Mart 2019 Çarşamba günü Şubemiz Atatürk Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

 

BİZ BİZE TÜRKÜLERDE BULUŞTUK / 27 MART 2019

Biz Bize Türküler etkinliğimizin dördüncüsü 27 Mart 2019 Çarşamba günü Şubemiz Atatürk Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

İnş. Müh. Hüseyin YÜKSEL`in sunuculuğunu yaptığı ve şiirlerle süslediği etkinlikte, İnş. Müh. Doruk AKGÜL,  "Mevlam gör diyerek iki göz vermiş ve Ela gözlüm ben bu yerden gidersem"; İnş. Müh. Yılmaz USLU, "Geldi geçti benim ömrüm ve Arayı arayı bulsam izini"; İnş. Müh. Mustafa YİĞİT, "Derdim çoktur hangisine yanayım ve Ey sevdiğim sana şikâyetim var"; Yük. İnş. Müh. Gürsel Güler, "Deli misin divane mi sevdiğim ve Gel ha gönül havalanma"; İnş. Müh. Yavuz ŞAHİN, "İki keklik bir kayada ötüyor"; İnş. Müh. İbrahim KOÇ, "Edremit`in Gelini ve Asalet bir altın idi pul oldu"; Türkülerini çalıp söylediler.

Öğretim Görevlisi Deniz DİNCEL`in hazırladığı, bağlamalarda Ali Mert ÇELİK, Oğuz SAKAR; Kavalda Yılmaz ATEŞ, Kabak Kemanede Enes EFE; Gitarda Hasan TOMBAK ve Ritim Sazda Mevlitcan YAYLA`nın eşlik ettiği Biz Bize Türküler`in ikinci bölümünde; Solistler: Ezgi ŞAHİN, "Candan ileri ve Kesik çayır"; Ali Mert ÇELİK, "Bizim ele bahar geldi ve Getir berber";  Meryem ATASEVER, "Senin yazın kışa benzer ve Nar tanesi"; Hasan TOMBAK, "Sevda gitmiyor serde amanın Leyla ve Bahçe duvarından aştım"; Türkülerini seslendirdiler.

Büyük beğeni ve yoğun ilgi ile izlenen dinletinin sonunda kısa bir konuşma yapan Şube Başkanımız Mustafa BALCI, etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen Deniz DİNCEL ve İbrahim KOÇ ile inşaat mühendisi meslektaşlarımıza ve Akdeniz Üniversitesi Konservatuvarı öğrencilerine tek tek teşekkür etti.

Biz Bize Türküler buluşması, alkışlarla ve toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 

 


Okunma Sayısı: 42

Antalya Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır