NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ EĞİTİM SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ / 21 HAZİRAN 2019 ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

10 ARALIK 2019, SALI   

41

EĞİTİM SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ / 21 HAZİRAN 2019

    Yayına Giriş Tarihi: 24.06.2019 00:00   Güncellenme Zamanı: 25.06.2019 09:17:27  Yayınlayan Birim: ANTALYA ŞUBE  
 

“Kimyasal Katkıların Beton İçerisindeki Çalışma Prensipleri” konusunda verdikleri değerli katkılar için Sn. Rıza ALTINSOY özelinde CHRYSO A.Ş.’ye ve gerçekleştirdiği değerli sunumu için İnş. Müh. Ersin TAŞDEMİROĞLU’na teşekkür ediyoruz.”

 

 

EĞİTİM SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ / 21 HAZİRAN 2019

"Kimyasal Katkıların Beton İçerisindeki Çalışma Prensipleri" konusunda yapı kimyasalı - beton katkı maddesi ürünleri eğitim seminerimiz İnşaat Mühendisleri Odası Antalya Şubemizde 21 Haziran Cuma günü saat:18.00`de gerçekleştirildi.

Üyelerimizin geniş katılım sağladığı seminerimizde, kimyasal katkıların hazırlanışından itibaren hangi Ar-Ge süreçlerinden geçirildiği, beton içerisinde nasıl davranması istendiği, standart olarak uygulanan taze beton testlerinde ne gibi sonuçlar vereceği konularında bilgiler verildi.

Kimyasal katkılar hakkında soru-cevap bölümünün ardından Seminerimizin sunum kısmı tamamlandı ve üyelerimizle birlikte verilen kokteyle geçilerek bu güzel etkinlik akşamımız sona erdi.

Kimyasal Katkıların Beton İçerisindeki Çalışma Prensipleri konusunda verdikleri değerli katkılar için Sn. Rıza ALTINSOY özelinde CHRYSO A.Ş.`ye ve gerçekleştirdiği değerli sunumu için İnş. Müh. Ersin TAŞDEMİROĞLU`na teşekkür ediyoruz.

 


Okunma Sayısı: 48

Antalya Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır