TÜM ÇALIŞANLAR İÇİN SAĞLIKLI VE GÜVENLİ ÇALIŞMA ORTAMI İSTİYORUZ!
[ “ANTALYA’NIN AFET PLANI VE AFET TOPLANMA ALANLARI” KONULU SUNUM GERÇEKLEŞTİRİLDİ / 21 AĞUSTOS 2019 ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

05 TEMMUZ 2020, PAZAR   

15

“ANTALYA’NIN AFET PLANI VE AFET TOPLANMA ALANLARI” KONULU SUNUM GERÇEKLEŞTİRİLDİ / 21 AĞUSTOS 2019

    Yayına Giriş Tarihi: 22.08.2019 00:00   Güncellenme Zamanı: 23.08.2019 12:32:00  Yayınlayan Birim: ANTALYA ŞUBE  
 

“Antalya’nın Afet Planı Ve Afet Toplanma Alanları”nın anlatımı konusunda verdikleri değerli katkıları için AFAD Antalya İl Müdürlüğü’ne ve gerçekleştirdiği değerli sunumu için Sayın Ali UĞUZ’a teşekkür ediyoruz.

 

"Antalya`nın Afet Planı ve Afet Toplanma Alanları"nın anlatıldığı sunumumuz İnşaat Mühendisleri Odası Antalya Şubemizde 21 Ağustos Çarşamba günü saat 17.30`da gerçekleştirildi.

17 Ağustos Marmara Depreminin 20. Yıldönümünde, üyelerimizi ve kamuyu aydınlatmayı amaçlayan görev bilincimizle hazırladığımız etkinliğimizde, şehrimizde olabilecek bir afet durumunda kimin nerede ve nasıl hareket edeceğinin çalışıldığı, AFAD tarafından hazırlanan TAMP (Türkiye Afet Müdahale Planı) Antalya özelinde üyelerimize anlatıldı.

Hazırlık çalışmaları tamamlanarak vatandaşlarımızın hizmetine sunulan, Afet Toplanma Alanlarının belirlenme ve ilan edilmesi sürecinin anlatıldığı seminerimiz üyelerimizin soru cevap kısmıyla sona erdi.

"Antalya`nın Afet Planı ve Afet Toplanma Alanları"nın anlatımı konusunda verdikleri değerli katkıları için AFAD Antalya İl Müdürlüğü`ne ve gerçekleştirdiği değerli sunumu için Sayın Ali UĞUZ`a teşekkür ediyoruz.

 


Okunma Sayısı: 75

Antalya Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.