NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ ANTALYA ŞUBE YÖNETİM KURULU ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

18 OCAK 2018, PERŞEMBE   

50

ANTALYA ŞUBE YÖNETİM KURULU

15. DÖNEM

      Dönem Seçiniz:

Üyeler

 

MUSTAFA BALCI
BAŞKAN
e-Posta:

1967 Antalya doğumludur. 1989 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesinden mezun oldu. 1991–1998 yılları arasında serbest piyasada proje ve taahhüt işleri yaptı. 1998 yılından itibaren kurduğu aile şirketinde şirket müdürü olarak, müteahhit, taahhüt, kontrollük ve proje işleri hizmeti vermektedir. İMO Antalya Şube Yönetim Kurulunda 10. ve 11. dönemde görev aldı.

 
 

AHMET EVCİ
SEKRETER ÜYE
e-Posta:

1980 Antalya doğumludur. 2002 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesinden mezun oldu. Yüksek lisansını Akdeniz Üniversitesi İşletme Fakültesinde tamamladı. Çeşitli otel projelerinde, şantiye şefliği görevi yaptı. 2008 yılından beri inşaat malzemesi üreten uluslararası bir kuruluşta pazarlama şefliği görevini yürütmektedir. İMO Antalya Şube Yönetim Kurulunda 13. dönemde görev aldı.

 
 

MUSTAFA MURAT AYHAN
SAYMAN ÜYE
e-Posta:

 
 

HÜSEYİN FARUK KARA
ÜYE
e-Posta:

1958 Isparta doğumludur. 1983 Akdeniz Üniversitesi Isparta Mühendislik Fakültesinden mezun oldu. Kendi şirketinde şirket müdürü olarak, müteahhit, taahhüt, kontrollük ve proje işleri hizmeti vermektedir.

 
 

UMUT TURAN
ÜYE
e-Posta:

1978 Isparta doğumludur.  2000 yılında Pamukkale Üniversitesi Mühendislik Fakültesinden mezun oldu. Yüksek Lisansını aynı üniversitenin Geoteknik Anabilim Dalında tamamladı. Betonarme Prefabrik ve Çelik Konstrüksiyon işlerinde proje ve imalat yaptı. Halen bir çimento fabrikasının hazır beton tesislerinin kalite müdürü olarak çalışmaktadır.

 
 

MURAT YILMAZ
ÜYE
e-Posta:

1983 Akşehir doğumludur. 2006 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesinden mezun oldu. 2009-2012 yıllarında İMO Antalya Şubesinde Proje Sorumlusu olarak görev aldı. Halen ortağı olduğu mühendislik firmasında proje, kontrollük ve müteahhitlik hizmetleri vermektedir.

 
 

VOLKAN KILIÇARSLAN
ÜYE
e-Posta:

1986 Yozgat doğumludur. 2010 yılında Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesinden mezun oldu. Çeşitli projelerde, hakediş, kontrol mühendisliği ve şantiye şefliği görevi yaptı. Halen kendine ait inşaat firmasında proje, taahhüt, müteahhit, kontrollük hizmetleri vermektedir.

 

Yedek Üyeler

 
 

BERK ERKAYA
YEDEK YK. ÜYESİ
e-Posta:

1987 Antalya doğumludur. 2010 yılında Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesinden mezun oldu. Halen ortağı olduğu inşaat firmasında eksperlik ve proje hizmetleri vermektedir.


 
 

OSMAN SÜTÇÜ
YEDEK YK. ÜYESİ
e-Posta:

1983 Antalya doğumludur. 2006 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesinden mezun oldu. Çeşitli otel projelerinde, Hakediş, Kontrol Mühendisliği ve şantiye şefliği görevi yaptı. 2009 yılından beri Antalya Su ve Atıksu İdaresi Genel Müdürlüğü`nde Kontrol Mühendisi ve İş Güvenliği Uzmanı olarak çalışmaktadır.


 
 

RIFAT TÜR
YEDEK YK. ÜYESİ
e-Posta:

1978 Antalya`da doğdu. 2000 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi, İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 2003 yılında, Akdeniz Üniversitesi, İnşaat Mühendisliği Bölümünde Yüksek Lisansını tamamladı. 2010 yılında Gazi Üniversitesi, İnşaat Mühendisliği Bölümünde (Hidrolik-Kıyı ve Liman Mühendisliği ABD) doktorasını tamamlayarak Doktor ünvanı`nı aldı. Halen Akdeniz Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi, İnşaat Mühendisliği Bölümünde Öğretim Üyesi olarak görev yapmaktadır.


 
 

HALİL CAN ÇİVİK
YEDEK YK. ÜYESİ
e-Posta:

1990 Antalya doğumludur. 2013 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Süleyman Demirel Üniversitesinde Yüksek Lisansına devam etmektedir. Aile şirketlerinde proje ve taahhüt işleri yapmaktadır.


 
 

DENİZ BAYRAKTAR
YEDEK YK. ÜYESİ
e-Posta:

1982 İstanbul doğumludur.2004 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 2008 yılında Yüksek Lisansını, 2015 yılında da aynı üniversitede doktorasını tamamladı. 2007 yılından beri Antalya Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünde İnşaat Yüksek Mühendisi olarak çalışmaktadır. Evli ve bir çocuk annesidir.


 
 

BARIŞ CIRIK
YEDEK YK. ÜYESİ
e-Posta:

1980 Uşak doğumludur. 2002 yılı Fırat Üniversitesi Mühendislik fakültesinden mezun oldu. Çeşitli otel projelerinde şantiye şefliği görevinde bulundu. 2010 yılından beri inşaat malzemeleri üreten uluslararası bir kuruluşta proje departman şefliği görevini yürütmektedir.


 
 

MUSTAFA KUBİLAY KARAKÖSE
YEDEK YK. ÜYESİ
e-Posta:

1975 Ankara doğumludur. Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora eğitimini İTÜ de tamamlamıştır. Kendi şirketinde proje ve taahhüt işleri yapmaktadır.


 
 

Sayfayı Yazdır