“E-Ruhsat Toplantısı” ve Kokteyl Gerçekleştirildi / 07 Eylül 2022

Eklenme Tarihi: 08/09/2022

 “E-Ruhsat Toplantısı” ve Kokteyl Gerçekleştirildi / 07 Eylül 2022

Şubemizin faaliyet gösterdiği Antalya, Isparta ve Burdur illerinde Yapı Ruhsatı düzenlemeye yetkili Belediye/İdarelerin İmar Müdürleri ve İmar servisi çalışanlarının, Antalya Meslek Odaları Başkanlarının ve Basın mensuplarının katılımıyla, 07 Eylül 2022 tarihinde “E-Ruhsat Uygulaması” toplantısı ve ardından Kokteyl gerçekleştirildi.

Şube Başkanımız Mehmet Soner Akdoğan’ın açılış konuşmasının ardından, E-Ruhsat uygulamasının hayata geçirildiği Isparta Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürü Sayın Haşim GÖK E-Ruhsat işlemleri hakkında bilgi verdi.

Haşim Gök’ün ardından Itech firması kurucusu Sayın Ferdi ALAKUŞ tasarladıkları E-Ruhsat uygulamasının teknik bilgilerini aktardı. Yazılımın detayları ile ilgili sunum ise Itech firması Genel Müdürü Ayşegül KILIÇASLAN tarafından yapıldı.

Ayrıca Isparta Belediyesi İmar Sevisi çalışanları katılımcıların sorularını cevaplayarak Uygulama ile ilgili deneyimlerini aktardı.

Şube başkanımız Mehmet Soner AKDOĞAN tarafından Isparta Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürü Sayın Haşim GÖK’e ve Itech firması kurucusu Sayın Ferdi ALAKUŞ’a teşekkür belgeleri verildi.

Davetliler ve üyelerimizin katıldığı Kokteylimiz ile programımız sona erdi.

Etkinliğimize katılım sağlayan tüm paydaşlarımıza, deneyimleri ile katkı koyan Isparta Belediyesi İmar Birimine, Isparta Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürü Sayın Haşim GÖK’e, Itech Robotik Otomasyon firması kurucusu Sayın Ferdi ALAKUŞ’a ve destekleri için Isparta Belediye Başkanımız Sayın Şükrü BAŞDEĞİRMEN’e teşekkür ederiz.
1.JPG
2.JPG
3.JPG
4.JPG
5.JPG
6.JPG
7 a.JPG
7 b.JPG
8.JPG
9.JPG
10.JPG
11.JPG
12.JPG
13.JPG
14.JPG
15.JPGTMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası