RÜYA ADA BALİ VE UBUD GEZİSİ /08-15 TEMMUZ 1. TARİH, 02-09 EYLÜL 2024 2. TARİH

1.Gün / İstanbul-Singapur

13:30-05:00 Singapur Hava Yolları’nın tarifeli seferi ile Singapur. (115 Dk bekleme süresi ile)

2.Gün / Singapur-Bali

06.55-09.40 (SQ934)

Endonezya Bali’ye varışınızın ardından özel araç ile otelinize transfer. 15.00 otele giriş saatinize kadar local rehberinizin önereceği Bali masaji veya çevreyi keşif ile zaman geçirebileceksiniz. Geceleme otelinizde.

3.Gün / Uluwatu Tapınağı

Öğleden sonra , Uluwatu tapınağını ziyaret edecegiz. Uluwatu Tapınağı'nı muhteşem yapan şey, bir uçurumun kenarındaki ve Hint Okyanusu'nun dalgalarına bakan yüksek konumudur.

4.Gün / Nusa Penida Ada Turu ve Öğle Yemeği

Sabah kahvaltısının ardından, Bali’nin batı bölgesindeki doğal güzellikleri ve muhteşem manzarası ile ünlü turizm bölgesini ziyaret edeceğiz. İlk durağımız güzel manzaraya sahip kayaların üzerinde bir lagün olan Angel Billabong, daha sonra fotoğraf çekmek için uygun bir yer olan Broken Beach, Batı Nusa Penida’da Kelingking plajıni görüyoruz. Endonezya yemeklerinden oluşan öğle yemeğimizi aldıktan sonra son olarak Crystal Bay görülecektir. Takiben sürat teknemize binerek Sanur limanına transfer olup, özel aracımız ile otele geri dönüyoruz.

5.Gün / Ubud (Pirinç Terasları, Kutsal Su Tapınağı, Kintamani Volkanı ve Öğle Yemeği)

Otelde alacağınız erken sabah kahvaltısının ardından, Tegallalang Pirinc teraslari , Kutsal su tapınağı Tirta Empul , Kintamani volkani turumuz basliyor. Turumuz esnasında öğle yemeğimizi harika bir doga manzarası eşliğinde Kintamani’de alacağız. Ubud kent merkezinde kısa bir yürüyüş ile çevreyi tanıyacağız. Bali’ye dönüş ve geceleme otelinizde.

6.Gün / Bali-Ubud

Otelde alacağınız sabah kahvaltısının ardından, özel aracımızla yaklaşık 1 saatlik yolculuğumuzun ardından, Ubud'da bulunan otelimize yerleşiyoruz. 

7.Gün / Ubud-Singapur

Otelde alacağınız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman ve özel araç ile havalimanına transferiniz gerçekleşiyor.
Ubud-Singapur 21.45-00.20 (SQ947) (85 dakika aktarma süresi ile)

8.Gün / Singapur-İstanbul

01.45-07.45 (SQ392) İstanbul’a varış ve maceramızın sonu.

Başka bir Amatis Tour seyahatinizde buluşmak dileği ile birbirimizle vedalaşıyoruz.

Avantajlı Ekstra Tur Paketi

Uluwatu Tapınağı
Nusa Penida Ada Turu ve Öğle Yemeği
Ubud tur kombinesi ve Öğle Yemeği

Kişi Başı 350 Euro

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

♦ Singapur Hava yolları tarifeli seferi ile ekonomi sınıfı uçak bileti
♦ 5 gece seçilen otelde oda kahvaltı konaklama
♦ Hava Alanı , otel , havalimanı transferleri
♦ İngilizce local rehberlik
♦ Türkçe Online asistanlik hizmetleri

Fiyatlara Dahil Olmayan Hizmetler

♦ Yurtdışı çıkış harcı (150 TL)
♦ Seyahat Sağlık Sigortası (25 Euro)
♦ Paket fiyatına dâhil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
♦ Müze ve ören yeri girişleri,
♦ Ekstra turlar ve kişisel harcamalar,
♦ İsteğe bağlı şoför ve rehber bahşişleri,
♦ Bali Turizm vergisi (10 USD)

08 Temmuz 2024 Gidiş 15 Temmuz 2024 Dönüş

Otel Adı

2/3 Kişilik Oda'da Kişi Başı

Tek Kişilik Oda

4* Mercure Nusa Dua v.b.

1599 Euro

3198 Euro

5* Merusaka Resort Nusa Dua v.b.

1899 Euro

3798 Euro02 Eylül 2024 Gidiş- 09 Eylül 2024Dönüş

Otel Adı

2/3 Kişilik Oda'da Kişi Başı

Tek Kişilik Oda

4* Mercure Nusa Dua v.b.

1599 Euro

3198 Euro

5* Merusaka Resort Nusa Dua v.b.

1899 Euro

3798 Euro


 Tur Sözleşmesi ve Önemli Bilgilendirmeler

♦ Acentemiz konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin herhangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve/veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde Acentemiz’den tazminat hakkı yoktur. 
♦ Seyahat bitiş tarihi sonrası, pasaport geçerlilik süreleri ülkelere göre minimum 3 ay ile 1 yıl aralığında değişkenlik göstermektedir. Ülkelerin talepleri olan pasaport geçerlilik süresi bilgilerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.  Aksi durumda misafirlerimiz ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir.
♦ Schengen bölgesine seyahat edecek herhangi bir pasaport tipine sahip misafirlerin eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri talep edilebilir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
♦ Schengen Vizesi istenen destinasyonlara yapılan gezilere katılacak T.C. Vatandaşı misafirlerin mutlaka vize geçerliliğini, çok girişli olup olmadığını, kullanım süresinin bitişini kontrol etmesi gerekmektedir.
♦ T.C. vatandaşı olsa dahi, yurt dışı gezisine farklı bir ülkeden sahip olduğu pasaport ile çıkacak misafirlerimizin, seyahat edeceği ülke(ler)de vize uygulaması olup olmadığı hakkında, ilgili konsolosluğa başvurarak bilgi alması gerekmektedir.
♦ Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acentemiz sorumlu değildir, sorumluluk misafire (yolcuya) aittir.
♦ Acentemiz, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.
♦ Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.
♦ Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
♦ Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Acentemiz sorumlu tutulamaz. 
♦ Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden Acentemiz sorumlu değildir. 
♦ Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.
♦ Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık / fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, Acentemiz sorumluluğunda değildir.
♦ Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. 
♦Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir. Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

♦ Ekstra turlar minimum 10 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Acentemiz sorumlu tutulamaz.

♦Yol üzerindeki ekstra turlar gruptan en az 10 kişinin katılımı olduğu takdirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. 

♦Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Acentemiz sorumlu tutulamaz. 
♦ Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir. 
Acentemiz, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
♦ Programlarda belirtilen tüm otel isimler v.b. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.
♦ 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / veya ilave acılan kapanan ek yataktır. İlave yatak uygulaması olmayan otellerde rezervasyon esnasında satış yapılamaz.
♦ Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.
♦ 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisiyle beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur.
♦ İptal ve değişiklik durumunda “Agusto Travel LTD. satış sözleşmesi” geçerlidir.

BİLGİ VE REZERVASYON: 444 5 241 

  • WEB.jpg

 
Güncel Haberler Diğer Aylar

TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası