2021-12

Eklenme Tarihi: 03/12/2021  YENİ YIL MESAJI
Yurtta ve Dünyada barışın, huzurun ve adaletin egemen olduğu; mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir gelecek umuduyla yeni yılınızı kutlar, sağlık ve esenlikler dileriz.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  TMMOB ANTALYA İL KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI 13 ARALIK 2021 TARİHİNDE YAPILDI. TOPLANTIYA YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ MUSTAFA BALCI KATILDI.

Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  ODAMIZIN 67. ŞUBEMİZİN 33. YILINI KUTLADIK / 24 ARALIK 2021
“İnşaat Mühendisleri Odamızın 67. Şubemizin 33. Kuruluş yıldönümünü ve İnşaat Mühendisleri Günü’nü kutladık.”
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  ŞUBEMİZ DENETLEMESİ TAMAMLANDI / 23 ARALIK 2021

Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  DEĞERLİ ÜYEMİZ; 2022 YILI AJANDANIZI ŞUBEMİZ VEYA TEMSİLCİLİKLERİMİZDEN TESLİM ALABİLİRSİNİZ.

Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  `İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI` KÖKLÜ BİR TARİHİN EN ÖNEMLİ YAPITAŞI VE TAŞIYICISIDIR...
19 Aralık İnşaat Mühendisleri Günümüz Kutlu Olsun...
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  ANSİAD 19. GİRİŞİMCİLİK GÜNLERİ SONA ERDİ / 16 ARALIK 2021
Paydaşları arasında yer aldığımız ve İklim Değişikliği ve Sürdürülebilir Çevre mottosuyla ANSİAD tarafından bu yıl 19’uncusu gerçekleştirilen ANSİAD Girişimcilik Günleri, Ödül Töreni ve Kokteyl ile sona erdi.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  ANTALYA KENT KONSEYİ İMAR VE PLANLAMA ÇALIŞMA GRUBU TOPLANTISI YAPILDI / 15 ARALIK 2021
Antalya Kent Konseyi İmar ve Planlama Çalışma Grubu Toplantısı, 15 Aralık 2021 tarihinde Antalya Kent Konseyi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantıya Şube Başkanımız Mustafa BALCI ve Sekreter Üyemiz Murat YILMAZ katılım sağladılar.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  ÖZEL KUANTUM OKULLARI İLE İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALANMIŞTIR. İMO ANTALYA ŞUBESİ ÜYELERİ VE BİRİNCİ DERECE YAKINLARI ÖZEL İNDİRİMLERİNDEN YARARLANACAKTIR. SAĞLIKLI YARINLAR DİLERİZ.
ÖZEL KUANTUM OKULLARI ile indirim protokolü imzalanmıştır. İMO Antalya Şubesi üyeleri ve birinci derece yakınları özel indirimlerinden yararlanacaktır. Sağlıklı yarınlar dileriz.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  ODAMIZIN 67. VE ŞUBEMİZİN 33. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLUYORUZ / 24 ARALIK 2021 / SAAT: 16.00
Odamızın 67. ve Şubemizin 33. Kuruluş Yıl Dönümünün kutlanacağı, Meslekte 25, 40, 50 ve 60. yılını dolduran üyelerimiz ile aramıza katılan en genç üyemize belge, plaket ve rozetlerinin takdim edileceği tören ve kokteyle katılımınızı dileriz.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  ODAMIZ 3. BÖLGE TOPLANTISI ADANA’DA YAPILDI / 11 ARALIK 2021
TMMOB İnşaat Mühendisleri Odamızın 3. Bölge toplantısı, 11 Aralık 2021 tarihinde Adana’da yapıldı.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  KOMİSYON TOPLANTISI / 09 ARALIK 2021
Pandemi nedeniyle verilen aranın ardından toplantılarına devam eden Afet Hazırlık ve Müdahale Komisyonumuz 09 Aralık 2021 tarihinde Şube Binamızda gerçekleştirdi.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  10 ARALIK DÜNYA İNSAN HAKLARI GÜNÜ KUTLU OLSUN...

Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  TOPLANTI / 09 ARALIK 2021

Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  PERLA ÖZEL AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKİLİNİĞİ İLE İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALANMIŞTIR. İMO ANTALYA ŞUBESİ ÜYELERİ VE BİRİNCİ DERECE YAKINLARI ÖZEL İNDİRİMLERİNDEN YARARLANACAKTIR. SAĞLIKLI YARINLAR DİLERİZ.
PERLA ÖZEL AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKİLİNİĞİ ile indirim protokolü imzalanmıştır. İMO Antalya Şubesi üyeleri ve birinci derece yakınları özel indirimlerinden yararlanacaktır. Sağlıklı yarınlar dileriz.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  `5 ARALIK DÜNYA MÜHENDİSLER GÜNÜ` ŞEKLİNDE ÖZEL BİR GÜN YOKTUR!
TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz sosyal medyada `5 Aralık Dünya Mühendisler Günü` olarak ortaya atılan kavram üzerine 5 Aralık 2021 tarihinde bir basın açıklaması gerçekleştirdi.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  OPTİKALP İLE İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALANMIŞTIR. İMO ANTALYA ŞUBESİ ÜYELERİ VE BİRİNCİ DERECE YAKINLARI ÖZEL İNDİRİMLERİNDEN YARARLANACAKTIR. SAĞLIKLI YARINLAR DİLERİZ.
OPTİKALP ile indirim protokolü imzalanmıştır. İMO Antalya Şubesi üyeleri ve birinci derece yakınları özel indirimlerinden yararlanacaktır. Sağlıklı yarınlar dileriz.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  `EMEĞİMİZE, MESLEĞİMİZE HAKLARIMIZA SAHİP ÇIKIYOR, SORUNLARIMIZA ÇÖZÜM İSTİYORUZ!` KAMPANYASINA İLİŞKİN ÜYELERİMİZE MEKTUP
TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz, 3 Aralık 2021 tarihinde tüm üyelerimize, `Emeğimize, Mesleğimize, Haklarımıza Sahip Çıkıyor, Sorunlarımıza Çözüm İstiyoruz!` kampanyamız kapsamında bir mektup göndererek meslektaşlarımızın işsizlik ve yoksulluk sorunları ile bu sorunlara dair çözüm önerilerimizi paylaştı.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  İŞYERİ TESCİL BELGESİNİN 2022 YILI YENİLEME İŞLEMLERİ 1 ARALIK’TA BAŞLIYOR
Odamızca düzenlenen İşyeri Tescil Belgesi, verildiği yılın sonuna kadar geçerli olup her yıl yeniden alınmalıdır. Bu belge ile yürütülen mesleki faaliyetlerde bir aksaklık yaşanmaması için 2022 yılında geçerli olacak İşyeri Tescil Belgesinin başvurusu; 01 Aralık 2021 tarihinden itibaren Şubemiz veya temsilciliklerimize yapılabilecektir
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  `EMEĞİMİZE, MESLEĞİMİZE, HAKLARIMIZA SAHİP ÇIKIYOR SORUNLARIMIZA ÇÖZÜM İSTİYORUZ!`
`Emeğimize, Mesleğimize, Haklarımıza Sahip Çıkıyor Sorunlarımıza Çözüm İstiyoruz!` Kampanyamızın Pankartı Şubemiz ve Isparta, Burdur, Alanya, Manavgat, Finike, Serik Temsilcilik Hizmet Binalarımıza Asıldı.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  KIYI VE DENİZ MÜHENDİSLİĞİ UZMANLIK KURULU KONFERANS SERİSİ BAŞLIYOR
TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Kıyı ve Deniz Mühendisliği Uzmanlık Kurulu tarafından hazırlanan konferans serisi “Türkiye Bilimle Denizlere Açılıyor…” etkinliğiyle başlıyor.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  TMMOB 7. KADIN KURULTAYI SONUÇ BİLDİRGESİ YAYINLANDI / 01.12.2021
20-21 Kasım 2021 tarihlerinde Ankara TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Teoman Öztürk Salonu`nda “Haklarımızdan, Eşitlikten, Adaletten Vazgeçmiyoruz!” temasıyla gerçekleştirilen TMMOB 7. Kadın Kurultayı`nın sonuç bildirgesi yayımlandı.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası