15. DÖNEM

YEDEK ÜYELER

MUSTAFA KUBİLAY KARAKÖSE
YEDEK YK. ÜYESİ

 

BARIŞ CIRIK
YEDEK YK. ÜYESİ

1980 Uşak doğumludur. 2002 yılı Fırat Üniversitesi Mühendislik fakültesinden mezun oldu. Çeşitli otel projelerinde şantiye şefliği görevinde bulundu. 2010 yılından beri inşaat malzemeleri üreten uluslararası bir kuruluşta proje departman şefliği görevini yürütmektedir.

 

DENİZ BAYRAKTAR
YEDEK YK. ÜYESİ

 

HALİL CAN ÇİVİK
HALİL CAN ÇİVİK

 

RIFAT TÜR
YEDEK YK. ÜYESİ

1978 Antalya`da doğdu. 2000 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi, İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 2003 yılında, Akdeniz Üniversitesi, İnşaat Mühendisliği Bölümünde Yüksek Lisansını tamamladı. 2010 yılında Gazi Üniversitesi, İnşaat Mühendisliği Bölümünde (Hidrolik-Kıyı ve Liman Mühendisliği ABD) doktorasını tamamlayarak Doktor ünvanını aldı. Halen Akdeniz Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi, İnşaat Mühendisliği Bölümünde Öğretim Üyesi olarak görev yapmaktadır.

 

OSMAN SÜTÇÜ
YEDEK YK. ÜYESİ

 

BERK ERKAYA
YEDEK YK. ÜYESİ

 
ÜYELER

VOLKAN KILIÇARSLAN
ÜYE

 

MURAT YILMAZ
ÜYE

 

UMUT TURAN
ÜYE

1978 Isparta doğumludur. 2000 yılında Pamukkale Üniversitesi Mühendislik Fakültesinden mezun oldu. Yüksek Lisansını aynı üniversitenin Geoteknik Anabilim Dalında tamamladı. Betonarme Prefabrik ve Çelik Konstrüksiyon işlerinde proje ve imalat yaptı. Halen bir çimento fabrikasının hazır beton tesislerinin kalite müdürü olarak çalışmaktadır. İMO Antalya Şube 14. ,15. ve 16. Dönem Yönetim Kurulu üyesi olarak görev aldı.

 

HÜSEYİN FARUK KARA
ÜYE

 

MUSTAFA MURAT AYHAN
SAYMAN ÜYE

1973 Isparta doğumludur. 1996 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Mühendislik Fakültesinden mezun oldu. 2007 Yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oldu. Halen kendine ait mühendislik firmasında proje, kontrollük ve müteahhitlik hizmetleri vermektedir. İMO Antalya Şube 14. Dönem Yönetim Kurulu Üyesi ve 15. ve 16.Dönem Yönetim Kurulu Sayman üyesi olarak görev aldı.

 

AHMET EVCİ
SEKRETER ÜYE

1980 Antalya doğumludur. 2002 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesinden mezun oldu. Yüksek lisansını Akdeniz Üniversitesi İşletme Fakültesinde tamamladı. Çeşitli otel projelerinde, şantiye şefliği görevi yaptı. 2008 yılından beri inşaat malzemesi üreten uluslararası bir kuruluşta pazarlama şefliği görevini yürütmektedir. İMO Antalya Şube Yönetim Kurulunda 13. dönemde görev aldı.

 

MUSTAFA BALCI
BAŞKAN

1967 Antalya doğumludur. 1989 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesinden mezun oldu. 1991–1998 yılları arasında serbest piyasada proje ve taahhüt işleri yaptı. 1998 yılından itibaren kurduğu aile şirketinde şirket müdürü olarak, müteahhit, taahhüt, kontrollük ve proje işleri hizmeti vermektedir. İMO Antalya Şube 5. ve 10. Dönem Yönetim Kurulu Yedek Üyesi,11. ve14. Dönem Yönetim Kurulu Sayman Üyesi ,15. ve 16.Dönem Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerinde bulundu

 
TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası