İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

20 EYLÜL 2021, PAZARTESİ   

42

ANTALYA ŞUBE YÖNETİM KURULU

17. DÖNEM

      Dönem Seçiniz:

Üyeler

 

MUSTAFA BALCI
BAŞKAN
e-Posta:

1967 Antalya doğumludur. 1989 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesinden mezun oldu. 1991–1998 yılları arasında serbest piyasada proje ve taahhüt işleri yaptı. 1998 yılından itibaren kurduğu aile şirketinde şirket müdürü olarak, müteahhit, taahhüt, kontrollük ve proje işleri hizmeti vermektedir. İMO Antalya Şube 5. ve 10. Dönem Yönetim Kurulu Yedek Üyesi,11. ve14. Dönem Yönetim Kurulu Sayman Üyesi ,15. ve 16.Dönem Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerinde bulundu

 
 

MURAT YILMAZ
SEKRETER ÜYE
e-Posta:

1983 Akşehir doğumludur. 2006 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesinden mezun oldu. 2009-2012 yıllarında İMO Antalya Şubesinde Proje Sorumlusu olarak görev aldı. Sahibi olduğu mühendislik firmasında mevcut yapı analizleri,güçlendirme projeleri ve uygulamaları konusunda kontrollük ve müteahhitlik hizmetleri vermektedir.İMO Antalya Şube 15. ve 16. Dönem Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev aldı.

 
 

UMUT TURAN
SAYMAN ÜYE
e-Posta:

1978 Isparta doğumludur. 2000 yılında Pamukkale Üniversitesi Mühendislik Fakültesinden mezun oldu. Yüksek Lisansını aynı üniversitenin Geoteknik Anabilim Dalında tamamladı. Betonarme Prefabrik ve Çelik Konstrüksiyon işlerinde proje ve imalat yaptı. Halen bir çimento fabrikasının hazır beton tesislerinin kalite müdürü olarak çalışmaktadır.İMO Antalya Şube 14. ,15. ve 16. DönemYönetim Kurulu üyesi olarak görev aldı.

 
 

ECEHAN OLUCAK
ÜYE
e-Posta:

1975 Antalya doğumludur.1996 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu.1999 yılına kadar özel sektörde statik betonarme proje çözümü ve uygulama çalışmaları yaptı.1999 yılından bu yana Antalya Büyükşehir Belediyesinde görev yapmaktadır.

 
 

İSMAİL SELÇUK YILMAZ
ÜYE
e-Posta:

1980 Antalya doğumludur. 2002 Yılında Süleyman Demirel Üniversitesi`nden mezun oldu. Yüksek lisans programını Akdeniz Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü "Yapı" Anabilim dalında tamamladı. 2007 Yılına kadar özel sektörde farklı mesleki uygulamalarda görev aldı. 2016 yılına kadar İMO Antalya Şubesinde Şube Sekreteri olarak çalıştı, 16. Dönem Yönetim Kurulu Sekreter Üyeliği görevini yürüttü. 2016 yılından itibaren özel sektörde faaliyet göstermektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 
 

RAMAZAN YILMAZ
ÜYE
e-Posta:

1960 Manavgat doğumludur. Akdeniz Ünv. Isparta Müh. Fak. 1983 yılı mezunudur. 7 yıllık şantiye ve 28 yıllık kamu hizmetinden sonra 2017 yılında emekli oldu. Halen lisanslı bilirkişilik yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır. Almanca bilmektedir.

 
 

HATİCE ONAY
ÜYE
e-Posta:

1986 yılında Gaziantep`te doğdu. 2010 yılında Çukurova Üniversitesi`nden mezun oldu. Kendine ait mühendislik firmasında statik tasarım ve mühendislik hizmetleri, kentsel dönüşüm uygulamaları, kontrollük ve müteahhitlik hizmetleri vermektedir.

 

Yedek Üyeler

 
 

DEMET HESAPÇIOĞLU
YEDEK ÜYE
e-Posta:

1980 Ankara doğumludur.2003 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu.Halen sahibi olduğu mühendislik firmasında proje ,taahhüt ve kontrollük hizmeti vermektedir.Evli ve iki çocuk annesidir.


 
 

ENGİN EMSEN
YEDEK ÜYE
e-Posta:

1977 Ankara doğumludur. Çukurova Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden 1999`da lisans 2003`te yüksek lisans ve 2006`da doktora derecesi alarak mezun olmuştur.Akdeniz Üniversitesi,İnşaat Mühendisliği Bölümünde Öğretim Üyesi ve Bölüm Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.Evli ve iki çocuk babasıdır.


 
 

AYŞE GÖRKEM DEMİRCİ
YEDEK ÜYE
e-Posta:

1985 Antalya doğumludur. 2011 Yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Mühendislik Fakültesinden mezun oldu. 2011 yılında başladığı Türk Telekom Antalya Bölge Müdürlüğünde İnşaat Emlak Yöneticisi olarak görevine devam etmektedir.


 
 

MURAT EMRE SARI
YEDEK ÜYE
e-Posta:

1988 Antalya doğumludur. 2012 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Yapı denetim firmasında kontrol mühendisi, otel inşaatlarında saha mühendisi ve şantiye şefi olarak çalıştı. Muratpaşa Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü`nde çalışmaktadır.


 
 

ALİ ERMAN AYDIN
YEDEK ÜYE
e-Posta:

1986 yılında Ankara`da doğdu. 2009 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Kısa bir süre aile şirketinde müteahhitlik işleriyle ilgilendikten sonra bir yapı denetim firmasında yardımcı kontrol mühendisi olarak görev yaptı. 2011 yılından beri kurucu ortağı olduğu mühendislik firmasında proje, kontrollük, müteahhit, ve taahhüt işleri hizmetleri vermektedir.


 
 

HALİL CAN ÇİVİK
YEDEK ÜYE
e-Posta:

1990 Antalya doğumludur.2013 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Aile şirketlerinde proje, taahhüt, çatı uygulamaları ve müteahhitlik işleri yapmaktadır. İMO Antalya Şube 15. ve 16. Dönem Yönetim Kurulu Yedek Üyesi olarak görev aldı.


 
 

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.